English

توانمندی‌های ما

خدمات پیمانکاری

شرکت همپایه با سال‌ها تجربه در حوزه ساخت‌وساز و پیمانکاری تجربیات شاخص گوناگونی را با موفقیت در این حوزه به پایان رسانده است. در طی این سال‌ها همپایه به حوزه‌های مختلفی که شامل بنا های مذهبی، آموزشی، دولتی، صنعتی، مسکونی, اداری, تجاری، حمل‌ونقل هوایی و حمل‌ونقل ریلی شهری ( مترو ) می شود وارد شده و در بعضی از این حوزه‌ها مانند متروی شهری با اجرای اولین پروژه‌های کشور پیشرو محسوب می‌شود.
همپایه با توجه به تجربیات شایان خود در صنعت ساخت‌وساز کشور، تمام نیازهای این حوزه را شناخته و با مدیریت صحیح , پروژه ها را مطابق با هزینه و زمان پیش بینی شده اجرا می نماید. خدمات همپایه با توجه به نیاز مشتریان در قالب قراردادهای مختلفی شامل تدارک و ساخت (PC)، مدیریت پیمان (MC) و مهندسی و تأمین و ساخت (EPC) ارائه می شود.

خدمات مهندسی

شرکت همپایه با تکیه بر نیروهای متخصص و مجرب خود به مشتریان خدمات مهندسی نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل مشاوره، طراحی و خدمات مهندسی در بخش های معماری، سازه، و تأسیسات برقی و مکانیکی می شود. در بخش مشاوره، مهندسان زبده همپایه از مراحل آغازین پروژه شامل برآورد هزینه تا آخرین مراحل شامل بهره‌برداری از پروژه در کنار مشتریان بوده و به آن‌ها مشاوره تخصصی می‌دهند. در بخش طراحی نیز متخصصین این حوزه کلیه امور مربوط به طراحی بخش‌های مختلف پروژه‌های ساختمانی را با توجه به آخرین آیین‌نامه‌ها و استانداردهای موجود انجام می‌دهند.

مرمت و بازسازی

مرمت و بازسازی ساختمان های قدیمی و تاریخی ترکیبی است از فن و هنر. این کار نیازمند دقت بسیار، تجربه و نیز درک صحیح از مفاهیم و منشور های مرمت، معماری بنا و اصول سازه‌ای آن است.
شرکت همپایه بر پایه تجربیات مدیران ارشد خود در حوزه مرمت و بازسازی مانند پروژه‌های مرمت و بازسازی مجلس شورای ملی سابق و مرمت و بازسازی مدرسه شهید مطهری در این حوزه ورود کرده و ساختمان شهربانی قدیم را به همراه شرکت شریک خود ( شرکت اذر 79) مرمت و بازسازی نموده است.

خدمات پشتیبانی (راهبری)

شرکت همپایه به عنوان مکمل و تداوم خدمات ساخت‌ و ساز و با توجه به توانمندی‌ها و تجربیات خود، در حوزه خدمات پشتیبانی (راهبری) نیز فعالیت دارد.
همپایه توانمندی انجام این خدمات را برای کلیه فضاهای تجاری، اداری و مسکونی دارا بوده و آن‌ها را به صورت عملکردی یکپارچه و منظم در قالب کنترل‌ و بازرسی های دوره‌ای و نیز بر اساس درخواست کاربران ساختمان انجام می‌دهد.

معماری داخلی

طراحی داخلی ترکیبی از هنر و معماری و به عینیت رساندن امکانات بالقوه بنا است که به فضای زندگی انسان‌ها روح بخشیده و آن را از انجماد خارج می‌کند.
متخصصین این حوزه در شرکت همپایه، تعدادی از پروژه های خود را طراحی و اجراء و ضمنا طرحهای معماران داخلی دیگر را به نحو احسن اجراء نموده اند.