توانمندی ها

خدمات پیمانکاری

شرکت همپایه با سال ها تجربه در حوزه ساخت و ساز و پیمانکاری تجربیات شاخص گوناگونی را با موفقیت در این حوزه به پایان رسانده است. در طی این سال ها همپایه به حوزه های مختلفی که شامل بناهای مذهبی، آموزشی، دولتی، صنعتی، مسکونی، اداری، تجاری، حمل و نقل هوایی و ریلی شهری (مترو) می شود وارد شده و در بعضی از این حوزه ها مانند متروی شهری با اجرای اولین پروژه های کشور پیشرو محسوب می شود.

همپایه با توجه به تجربیات شایان خود در صنعت ساخت و ساز کشور، تمام نیازهای این حوزه را شناخته و با مدیریت صحیح، پروژه ها را مطابق با هزینه و زمان پیش بینی شده اجرا می نماید. خدمات همپایه با توجه به نیاز مشتریان در قالب قرارداد های مختلفی شامل تدارک و ساخت (PC)، مدیریت پیمان (MC) و مهندسی و تامین و ساخت (EPC) ارائه می شود.

خدمات مهندسی

شرکت همپایه با تکیه بر نیروهای متخصص و مجرب خود به مشتریان خدمات مهندسی نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل مشاوره، طراحی و خدمات مهندسی در بخش های معماری، سازه، تاسیسات برقی و مکانیکی می شود. در بخش مشاوره، مهندسان زبده همپایه از مراحل آغازین پروژه شامل برآورد هزینه تا آخرین مراحل شامل بهره برداری از پروژه در کنار مشتریان بوده و به آن ها مشاوره تخصصی می دهند. در بخش طراحی نیز متخصصین این حوزه کلیه امور مربوط به طراحی بخش های مختلف پروژه های ساختمانی را با توجه به آخرین آیین نامه ها و استانداردهای موجود انجام می دهند.

مرمت و بازسازی

مرمت و بازسازی ساختمان های قدیمی و تاریخی ترکیبی است از فن و هنر. این کار نیازمند دقت بسیار، تجربه و نیز درک صحیح از مفاهیم و منشورهای مرمت، معماری بنا و اصول سازه ای آن است.

شرکت همپایه بر پایه تجربیات مدیران ارشد خود در حوزه مرمت و بازسازی مانند پروژه های مرمت و بازسازی مجلس شورای ملی سابق و مرمت و بازسازی مدرسه شهید مطهری در این حوزه ورود کرده و ساختمان شهربانی قدیم را به همراه شرکت شریک خود (شرکت آذر هفتاد و نه) مرمت و بازسازی نموده است.

خدمات پشتیبانی (راهبری)

شرکت همپایه به عنوان مکمل و تداوم خدمات ساخت و ساز و با توجه به توانمندی ها و تجربیات خود، در حوزه پشتیبانی (راهبری) نیز فعالیت دارد.

همپایه توانمندی انجام این خدمات را برای کلیه فضاهای تجاری، اداری و مسکونی دارا بوده و آنها را به صورت عملکردی یکپارچه و منظم در قالب کنترل و بازرسی های دوره ای و نیز براساس درخواست کاربران ساختمان انجام می دهد.

معماری داخلی

طراحی داخلی ترکیبی از هنر و معماری و به عینیت رساندن امکانات بالقوه بنا است که به فضای زندگی انسان ها روح بخشیده و آن را از انجماد خارج می کند.

متخصصین این حوزه در شرکت همپایه، تعدادی از پروژه های خود را طراحی و اجراء و ضمنا طرحهای معماران داخلی دیگر را به نحو احسن اجراء نموده اند.