همپایه

درباره همپایه

همپایه یکی از شرکت های ساختمانی پیشرو در ایران است که در سال 1374 بر پایه اصول اخلاقی، تعهد و تعالی بنیانگذاری شد. مشتری مدار در عملکرد و متمرکز در توسعه پایدار، همپایه تلاش خود را در اجرای ساختمان های شاخص در راستای افزایش کیفیت زندگی و تعامل با جوامع ادامه می دهد.

تاریخچه همپایه

شرکت همپایه در سال 1374 با تکیه بر تجارب موسسان خود، مهندس جلال صادقی و مهندس ملیح السادات کریمی پایدار، بر پایه اصول تعهد، کیفیت و نوآوری تاسیس و هم اکنون با در نظر گرفتن ارزش های مشتری مداری، بهره گیری از نیروهای حرفه ای و کوشا از معتبرترین شرکت های ساختمانی و عمرانی کشور است.

هیئت مدیره

براساس آخرین تغییرات درج شده در روزنامه رسمی شرکت همپایه، هیئت مدیره شرکت همپایه انتخاب گردیده است. می توان از راههای ارتباطی درج شده در پروفایل اعضاء با آنها در ارتباط بود.

ایمنی و بهداشت

شرکت همپایه یکی از شرکت های پیشرو در حوزه صنعت ساخت و ساز در سطح کشور می باشد. طبیعت کارهای ساختمانی پرمخاطره است و در نتیجه افراد شاغل در این حیطه کاری بیش از هر گروه کاری دیگر در معرض خطر و صدمات جانی قرار دارند. باور شرکت همپایه بر این است که نیروی انسانی با ارزش ترین سرمایه ما بوده و در این راستا در نظر دارد با انجام اقدامات پیشگیرانه و مهیا نمودن محیطی ایمن و سالم در محل کار، آسیب و حادثه را به حداقل ممکن برساند. سیاست ما، قراردادن ایمنی و سلامت همکاران و همه کسانی که ممکن است تحت تاثیر فعالیت های ما باشند در اولویت اول سیستم مدیریت شرکت است.

تقدیرنامه ها

شرکت همپایه مفتخر است به جهت رضایت کارفرمایان خویش و همچنین رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی، تقدیرنامه های متعددی از ارگان های مختلف اجرایی دریافت داشته است.