سلام

به ما بپیوندید

همپایه با دو دهه سابقه، یکی از شرکت های بزرگ و باتجربه ساختمانی در ایران است که با در اختیار داشتن نیروهای متعهد و متخصص و نیز تجربیات منحصر به فرد در انواع پروژه های ساختمانی، در حوزه های مختلفی مانند اداری/تجاری، دولتی، مسکونی، آموزشی، هنری / مذهبی و غیره، مکان بسیار مناسبی را برای رشد افراد مستعد فراهم کرده است.

در همپایه با اعتقاد بر اینکه اصلی ترین سرمایه شرکت کارکنان آن هستند همواره تلاش بر این بوده است تا فضایی مناسب و مهیج همراه با امکانات برابر برای پیشرفت تمامی کارکنان ایجاد شود.

زمینه های کاری همپایه عبارتند از:

مهندسی عمران

مهندسی معماری

مهندسی برق

مهندسی مکانیک

مدیریت پروژه

کنترل پروژه

مدیریت HSE

مالی و حسابداری

بازرگانی و فروش

شما نیز در صورت داشتن تخصص و تجربه در زمینه های کاری همپایه و تمایل به همکاری با ما می توانید رزومه خود را به ایمیل ما ارسال فرمائید.

icon About

همپایه بر پایه اصول ارزشی حاکم بر شرکت، در محیطی اخلاق مدار و با تعهد به کارکنان خود، زمینه تعالی آنان را فراهم می کند.

شرکت های داوطلب همکاری

همپایه با نظر به چشم انداز خود، به دنبال ارائه پروژه های ممتاز، منحصر به فرد و با کیفیت عالی است و برای رسیدن به این درخواست، نیازمند داشتن همکارانی مجرب و توانمد می باشد که با همکاری موثر آنان بتواند به چشم انداز مورد نظر برسد.

ضمن تشکر از تمایل شما برای همکاری با ما، خواهشمند است برای معرفی شرکت، محصولات و خدمات خود و همچنین معرفی زمینه همکاری با ما، درخواست همکاری و رزومه خود را به ایمیل شرکت ارسال فرمایید.